Sık Sorulan Sorular

Elemanuzmani.com’a üye değilim, ilanlara başvurabilir miyim?

Elemanuzmani.com'da yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilmek için üye olmanız gerekmemektedir.Başvurmak istediğiniz ilan sayfasında yer alan telefon numaralarını arayarak iş ilanına başvuru yapabilirsiniz.

Elemanuzmani.com’a üyelik ücretli mi?

Elemanuzmani.com'a üyelik ücretsizdir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.

Üye olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Sağ üst köşede yer alan Aday Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada Üye Ol butonuna tıklayarak hızlı ve kolayca üye olabilirsiniz.

Nasıl üye girişi yapabilirim?

Sağ üst köşede yer alan Aday Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada sisteme kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi veya telefon numarası ile birlikte şifrenizi girerek sisteme giriş yapabilirisiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Sağ üst köşede yer alan Aday Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada Şifremi Unuttum linkine tıklayarak kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi veya telefon numarası girdikten sonra şifreniz gönderilecektir.

Özgeçmişimi nasıl düzenleyebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra Bana Özel linkine tıklayınız. Açılan sayfada sağ tarafta bulunan Özgeçmiş Düzenle linkine tıklayarak özgeçmişinizi düzenleyebilirsiniz.

İş deneyimlerimi nasıl ekleyebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra Bana Özel linkine tıklayınız. Açılan sayfada sağ tarafta bulunan Özgeçmiş Düzenle linkine tıklayarak iş deneyimlerinizi ekleyebilir veya kayıtlı olan iş deneyimlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Özgeçmişimi nasıl görebilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra Bana Özel linkine tıklayınız. Açılan sayfada sağ tarafta bulunan Özgeçmiş Görüntüle linkine tıklayarak özgeçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.

Daha önce başvuru yaptığım ilanlara nerden bakabilirim?

Üye girişi yaptıktan sonra Bana Özel linkine tıklayınız. Açılan sayfada sağ tarafta bulunan Özgeçmiş Gönderilen İlanlar linkine tıklayarak başvuru yapmış olduğunuz iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

İş ilanını Facebook’ta nasıl paylaşabilirim?

Paylaşmak istediğiniz iş ilanı sayfasındayken, Sağ tarafta bulunan Facebook’ta paylaş'a tıklayarak ilanı Facebook’ta paylaşabilir ve iş fırsatlarından arkadaşlarınızda yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Firma olarak kayıt olmak istiyorum ne yapmalıyım?

Elemanuzmani.com iş ilanları sitesinde firma olarak kayıt olmak için sağ üst köşede yer alan Firma Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada Yeni Firma Kaydı butonuna tıklayarak hızlı ve kolayca kayıt olabilirsiniz.

İş ilanı vermek istiyorum ne yapmalıyım?

Elemanuzmani.com iş ilanları sitesinde iş ilanı vermek için sağ üst köşede yer alan İş İlanı Ver butonuna tıklayarak açılan sayfada yer alan bilgileri doldurarak iş ilanı verebilirsiniz.

Firma şifremi unuttum ne yapabilirim?

Sağ üst köşede yer alan Firma Giriş butonuna tıklayarak açılan sayfada Şifremi Unuttum linkine tıklayarak kayıt olurken verdiğiniz e-posta adresi veya telefon numarası girdikten sonra şifreniz gönderilecektir.

Vermiş olduğum ilana gelen başvuruları nerden görebilirim?

Firma girişi yaptıktan sonra firma panelinde yer alan Başvuru Listesi'ne tıklayarak ilanınıza yapılan başvuruları görebilirsiniz.

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Sitemizde bilgileriniz üçüncü taraf kişilerle paylaşılmamaktadır. Aday Havuz sistemini kullanmadığımız için firmalar özgeçmişinizi görüntüleyemez. İsterseniz üyelik paneli üzerinden özgeçmişinizi pasif duruma getirebilirsiniz.

Uygulamamızı İndirin!

Elemanuzmani.com uygulaması ile size uygun iş fırsatlarına anında ulaşabilirsiniz.

Human

Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Tercihiyiz.

İlan Ver Sektörel İlanlar Aday Giriş İş Ara