Ücretsiz İş İlanı Ver

Ücretsiz İş İlanı Ver

Tanışma Kampanyası

Eleman bulma sürecinizde yanınızda olmak adına sitemize vereceğiniz ilk ilan
10 gün ücretsizdir.

Ücretsiz İş İlanı Ver Kampanyası

Bilişim ve Danışmanlık hizmetlerinin herkes için erişilebilir olması için çalışmalarına online ortamda devam eden firmamız, Türkiye İş Kurumu tarafından yetkilendirilmiştir. Tamamen ücretsiz olarak sunduğumuz hizmetler, iş arayanlar ile eleman arayanlar arasında bir köprü vazifesi görür. İnternet üzerinden aldığımız eleman talepleri;

 • İş ilanları
 • Acil İş ilanları
 • Sektöre göre ilanlar kategorileri altında toplanarak hedef kitle ile buluşturulur.

Kurumsal çalışmalarına devam eden ve hedeflerine ilerlerken eleman arayışında olan firmaların zengin tekliflerinden haberdar olmak için siz de üyelik işlemlerinizi hemen tamamlayabilirsiniz.

Ücretsiz İş İlanı Ver

Farklı sektörlerde ve farklı hacme sahip işletmelerde dönemsel olarak yaşanan eleman alımlarının duyurulduğu sitemiz üzerinde isteyen herkes kariyer hedefine uygun yeni bir işe yerleşebilir.Ücretsiz iş ilanı ver online seçeneğinden yararlanan firmalar aradıkları işin içeriğine uygun eleman taleplerini üyelerimiz üzerinden geniş kitlelere duyurabilirler.

 • Sektör
 • Şehir
 • Cinsiyet kriterlerine göre düzenlenmiş olan ilanlar arasından acil olanları inceleyerek hedeflerinizle uygunluğuna kendiniz karar verebilirsiniz.

İlan başlığı, firma adı, pozisyon ve bilgi giriş tarihine göre sıralanan ilanlar arasından ilgilendiğiniz ille ilgili ayrıntılara sahip olabilirsiniz. Hızlı üyelik gerçekleştirerek hazırladığınız CV'yi firmayla veya beğendiğiniz ilanları sosyal medya adresleriniz üzerinden takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Eleman İlanı Ver

Eleman alımında son derece titiz davranan firmalar için daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayan hizmetlerimiz, işini şansa bırakmayı sevmeyen ve aradığı işi kısa sürede bulmak isteyen kullanıcılar için düzenli olarak güncellenir.Ücretsiz eleman ilanı ver hizmetinden yararlanmak isteyen kurumsal firmaların İnsan Kaynakları departmanları firma üyeliği oluşturarak aradıkları elemana kısa sürede ulaşabilirler. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımız ülkemizin her yerinde hizmet veren yerli ve uluslararası firmaların da ilgi odağıdır.

Eleman İlanı Ver

Bu aşamada sisteme üyeliğini tamamlamış olan firmalar, firma girişi yaparak mevcut ilanlarını güncellemekle kalmaz, yeni açılan pozisyonlar için de bilgi girişi yapabilirler. Firma rehberi bölümünde her türlü detaya girilerek ilanla ilgilenen adaylara firma hakkında daha geniş içeriklerle özel sunumlar yapılabilir.Online eleman ilanı ver işlemlerinin tamamlanmasının ardından gelen CV'leri inceleme fırsatı bulacak olan yetkililer, istedikleri adaylara geri dönüş sağlayarak karşılıklı görüşme organize edebilirler.

Aday işlemleri için üyelik işlemlerini tamamlamış olan kişiler özgeçmiş oluşturabilirler. Yine üyelik aşamasında belirlenecek şifre ile belli aralıklarla sisteme girilerek gerekli güncellemeler yapılabileceği gibi gelen mesajlar okunarak yanıtlanabilir. Adayları ilgilendiren meslek tanıtımları kısmında;

 • Popüler tercihler,
 • Kariyeri şekillendirecek iş fırsatları,
 • İllere göre iş ilanları veya
 • Farklı pozisyonlar hakkında verilen bilgiler ışığında hedefler şekillenebilir.

Sistem üzerinden eleman ilanı vermek ve ilanları inceleyerek firma ile iletişime geçebilmek için üyelik işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması zorunludur.

Bedava İlan Ver

Üyelik işlemlerini tamamlayan firma ve adaylar düzenli olarak güncellenen bilgiler ışığında karşılıklı olarak ihtiyaçlarına uygun seçimler yapma şansını elde ederler. Teknolojiden aldığı desteği kurumlar ve adaylar arasında köprü vazifesi görmek için kullanan ekiplerimiz artan bedava ilan ver taleplerine uygun olarak kategori bazında değişikliklere gider. Özgeçmişini hazırlayan adaylar belirledikleri üyelik bilgileriyle düzenleme yapabilir, daha önceden başvuru yapılan iş ilanlarını görüntüleyebilir veya ilanı sosyal medya hesabından paylaşabilirler.

Firma girişi yaparak ilan hazırlayanlar Başvuru Listesi kısmına girerek kendi ilanları için gelen talepleri detaylı olarak inceleyebilirler. Kayıt aşamasında belirlenen şifreyi unutanlara talep etmeleri halinde yeni şifre gönderilir. Gizlilik ve Üyelik Koşulları gereği her türlü bilgi 3.şahıslara karşı korunur. Dileyen kullanıcılar üyeliklerini pasif hale getirerek özgeçmişlerinin görünmez olmasını sağlayabilirler.

Site Hakkında

Elemanuzmani.com Uzman Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Özel İstihdam Bürosu Olarak 11/08/2017-10.08.2020 tarihleri arasında faaliyette bulunmak üzere, Türkiye İş Kurumu tarafından02.08.2017 tarih ve 108137 sayılı karar uyarınca 688 nolu belge ile faaliyet göstermektedir.

4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Şikayetleriniz için aşağıdaki telefon numaralarına başvurabilirsiniz.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212249 29 87
Türkiye iş Kurumu İstanbul Çalışma ve İş Kurumu Ümraniye Hizmet Merkezi : 0216 523 90 26

Eleman uzmanı online internet üzerinden ilan alımları yapmaktadır. Hedefimiz kurum ve kuruluşlara hızlı ve kaliteli personel alımlarını sağlamaktır. Geliştirdiğimiz teknolojiler sayesindeeleman uzmanı firmalara hızlı mülakat ve personel bilgisini göndermektedir.

Elemanuzmani.com büyük ölçekli firmalardan küçük ölçekli işletmelere hizmet vermektedir.

Bu site UZMAN BİLİŞİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİNE aittir. Elemanuzmani.com online ortamda firmaların iş ilanlarını yayınlayarak eleman bulmasına ve iş arayan adaylarında iş bulmasına yardımc olmaktadır.
Hakkımızda
Kampanya koşulları nelerdir?

Kampanya Detayları

Kampanya ile, katılımcı kişi/kurum sitemizde 1 eleman ilanını ücretsiz yayınlar.
İlanınız, Acil İlan olarak 10 gün boyunca yayınlanır.
Kampanyaya katılmak için, sitemizde ilk kez ilan yayınlıyor olmanız gerekir.
Bir kişi/firma kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir ve bir kez ücretsiz ilan verebilir.
Katılımcılar, kampanyaya katılmakla, işbu kullanım koşullarını okuduklarını, anladıklarını ve kuralları tamamen kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Sitemizin referans ilan fiyatları aşağıdadır. Ücretsiz yayınımızdan memnun kalırsanız, yeni eleman ilanlarınızı aşağıdaki fiyatlardan sitemizde yayınlayabilirsiniz.

Standart İlan Acil İlan Vitrin İlanı
10 günlük yayın
400 ₺ (Kdv Dahil)
10 günlük yayın
600 ₺ (Kdv Dahil)
10 günlük yayın
800 ₺ (Kdv Dahil)
30 günlük yayın
800 ₺ (Kdv Dahil)
30 günlük yayın
1100 ₺ (Kdv Dahil)
30 günlük yayın
1200 ₺ (Kdv Dahil)
20 günlük yayın
600 ₺ (Kdv Dahil)
20 günlük yayın
900 ₺ (Kdv Dahil)
20 günlük yayın
1000 ₺ (Kdv Dahil)

İletişim Bilgilerimiz

Çalışma Saatlerimiz

 • Haftaiçi 09:00 - 18:30
 • Cumartesi 09:00 - 17:00

Saatleri arasındadır. Mesai saatleri dışında iletişim formu veya email adresimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz
İlan Ver Sektörel İlanlar Aday Giriş İş Ara