Bursa İş İlanları Sitesi Elemanuzmani.com

Bursa İş İlanları Sitesi Elemanuzmani.Com

Bursa İş İlanları Sitesi Elemanuzmani.com

Bursa ili, Türkiye’nin dördündü büyük şehridir. 2015 itibariyle 2.842.547 nüfusa sahiptir. Brookings Institution ve JP Morgan'ın  2014 yılın baz alınarak oluşturduğu liste de ekonomide yükselen 300 şehirler arasında 4.sırada yer aldı.

Bursa iş sektörleri olarak; Otomotiv, gıda, sanayi, makine, tekstil sektörlerinde söz sahibidir. 1961 yılında kurulan Türkiye’nin ilk organize sanayi bölgesi Bursa Organize Sanayine sahiptir. Bunların yanı sıra havlu üretimi ve ihracatı da gerçekleştirmektedir. Bu sektörlerde iş arayan adaylara iş imkânı sunmaktadır. Ayrıca sektörlerde Elektrik, Elektronik,  üretim elemanı, makinacı, dokumacı gibi meslekleri olanlarda Bursa iş ilanlarına başvurarak iş bulabilmektedir.

Bursa’da Sanayi İşleri


Sanayinin Türkiye’deki merkezi olarak bilinen Bursa’da 3 ana kol bulunmaktadır;

Otomotiv sanayi
Otomotiv sanayi ülkelerin ekonomi lokomotifi olarak bilinir. Bu alanda Bursa'daki otomotiv sanayi kuruluşlarında tren, otobüs, tren vagonları ve bunlara ait yedek parçaların imalatını yapmakla birlikte, yurt içine ve yurt dışına satış yapmaktadır. Bursa'da bulunan acil iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Mobilya sanayi
Mobilya sanayi; ev, ofis, taşıt, bahçe, gibi insan yaşam alanlarını ilgilendiren birçok alanda sağladığı nihai ürünlerin yanı sıra, pek çok sektöre de ara mal temin eden bir sanayi dalı olarak kullanılır. Bursa’nın İnegöl ilçesinde 1970 yıllarında kurulan Organize Sanayi bölgesinde hizmet göstermektedir. Bursa’da bulunan güncel iş ilanlarına buradan ulabilirsiniz.

Tekstil sanayi
Genellikle Türkiye’de tekstil firmalarının merkezleri ve fabrikaları Bursa’da bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tekstil sanayi olarak Türkiye’nin gelişmiş şehirleri arasında lider konumadır. 

Sektöre Göre İş İlanları

)

Uygulamamızı İndirin!

Elemanuzmani.com uygulaması ile size uygun iş fırsatlarına anında ulaşabilirsiniz.

Human

Türkiye’nin Önde Gelen Markalarının Tercihiyiz.

İlan Ver Firma Giriş Aday Giriş İş Ara